LT / RU

Naujos kokybiškos padangos Tavo automobiliui!

Padangos Kaip pirkti Apie mus Naudinga
Paskutiniai žiūrėti
Apie mus
 

Apie mus

Esame ne vieni iš padangų tiekėjų, siūlančių internete savo importuojamas padangas, o trūkstama grandis tarp pirkėjo ir geriausio pirkinio.

Pateikiame pirkimui ne vieno importuotojo padangas, o stengiamės rasti kuo daugiau importuotojų, galinčių pasiūlyti geriausias kainas.

Bendradarbiaujame tik su tais tiekėjais, kurie gali pasiūlyti 3 metų garantiją.

Pirkėjams paieškoje rodome tik geriausius tiekėjų pasiūlymus, jei tokią pačią padangą siūlo keli tiekėjai, rodome pigesnę kainą.

Siūlome geriausią kainą, nes mums nereikia mokėti už prekių sandėlius, prekių importą ir prekybos salių išlaikymą.
Taip pat pas mus niekada nebus kelis metus sandėliuose užsigulėjusių padangų. Pardavimui siūlome tik naujas ir kokybiškas padangas.

Mes siūlome - nuolat atnaujinamą prekių sąrašą, patogią prekių paieškos sistemą, saugų atsiskaitymą.
PadangosTau.com - neprašo iš jūsų jokios mokėjimo kortelių informacijos, apmokėjimą galite padaryti bet kuriame banko skyriuje, arba naudodamiesi internetine bankininkyste.

Pristatymo terminai. Prekėms esančioms sandėliuose Vilniuje pristatymo terminas - ta pati arba sekanti darbo diena. Prekėms esančioms sandėliuose už Lietuvos ribų, pristatymo terminas 2 darbo dienos (atskirais atvejais gali būti ir ilgiau). Bet kuriuo atveju, gavus užsakymą, pirkėjui paskambinama dėl pristatymo termino suderinimo.

Iškilus neaiškumams tarp pirkėjo ir tiekėjo, atstovaujame pirkėją ginčų sprendime.

Mūsų tikslas - pasiūlyti klientui geriausia padangų kainos ir kokybės santykį, greitai pristatyti ir tapti tais pardavėjais, iš kurių jis norės padangas pirkti ir sekantį kartą.

Įmonėms:
Padangų tiekėjams siūlome bendradarbiauti: skelbti savo prekes mūsų internetiniame puslapyje.

Įmonėms, perkančioms padangas savo autotransportui, siūlome geras kainas ir lankstų aptarnavimą. Suformuojame komercinius pasiūlymus.

Mūsų rekvizitai

UAB "PadangosTau.com"
info@padangostau.com
a.s. LT25 7300 0101 1939 6615
Bankas: AB Swedbank

PadangosTau.com © Visos teisės saugomos. Kontaktai | Taisyklės